English
   Paket Yazılımlar
Okul Paketi
E-Ticaret Paketleri
Rentacar Paketi
Emlak Paketi
Hizmet Paketi
Haber Paketi
   Okul Paketi
Lise ve İlköğretim okulları için için Özgün olarak tasarlamış olduğumuz Full dinamik yönetilebilir OKUL PAKETLERİMİZ hizmetinize sunulmuştur.

Site Adresi : okul.webtasarimpaketleri.net

Yönetim panelini incemek isterseniz, yönetim paneli giriş bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Okul Paketimizi İncelemek İçin Tıklayınız.

BAZI ÖZELLİKLER :

Akademik Kadro Modülü
Akademik Kadro Modülü sayesinde Kurumunuzdaki tüm idareci öğretmen ve hizmetlilerin Ad soyad, Ünvan, Branş,Resim ve Özgeçmişlerini ekleyebilirsiniz. Akademik Kadro Modülü Okul web sayfası ile standart olarak gelmektedir.

Anket Modülü
Anket Modülü Sayesinde kurumunuzdaki her türlü toplam kalite anketleri ve tüm sonucunu merak ettiğiniz anketleri yapabilir, bunların sonucunu istatistiki yüzde olarak alabilirsiniz. Anket modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Atatürk Modülü
Atatürk Modülü okul web sayfasında standart olarak yer almaktadır. Bu modülde Atatürk'ün Hayatı, İlkeleri, Devrimleri, Kişilik özellikleri, Eğitim anlayışı, Söylevleri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Download Modülü
Download Modülü sayesinde tüm döküman ödev ve testlerinizi okul web sitesine yükleyebilir, bu sayede tüm site ziyaretçileriniz eklenen dökümanları kendi makinalarına indirebilir. Download modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Duyuru Modülü
Duyuru Modülü sayesinde kurumunuzda yapılan ve yapılacak olan tüm aktiviteleri ekleyebilir. Dikkat çekmek istediğiniz tüm duyuruları ise pop-up duyuru modülü sayesinde site ziyaretçilerine ziyaret esnasında otomatik olarak açarak mutlaka okumasını sağlayabilirsiniz. Duyuru modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Etkinlik Modülü
Etkinlik modülü sayesinde kurumunuzda yapmış veya yapacak olduğunuz tüm aktivite toplantı, tören ve her tür uygulamayı tarih ve saat olarak belirtebilirsiniz. Etkinlik modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Foto Galeri Modülü
Fotoğraf modülü sayesinde fotoğraflarınızı web sitenize kategoriler açıp ebatlarını küçültmeden atabilirsiniz. Fotoğraf modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Günün Sözü Modülü
Günün sözü modülü sayesinde kullanıcılarınıza Türk büyüklerinin veya dünyanın önde gelen düşünürlerinin anlamlı sözlerini sitenize ekleyebilir veya hazır sözleri kullanabilirsiniz. Günün sözü modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Haber Modülü
Haber modülü sayesinde web sitenize manşet haberlerini girebilir böylece kullanıcılarınıza güncel bilgiler verebilirsiniz. Haber modülü okul web sitesi ile ücretsiz olarak verilmektedir.

İstatistik Modülü
İstatistik modülü sayesinde sitenizde bulunan günlük ve toplam ziyaretçileriniz ayrıca üye sayılarını görebilirsiniz.İstatistik modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Link Modülü
Link modülü sayesinde ziyaretçilerinizin gitmesine yardımcı olmak istediğiniz web sitelerinin hızlı linklerini yazabilir bu sayede kullanıcılarınıza kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Link modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Meb logo modülü
Meb Logo modülü Milli Eğitim Bakanlığının okul web sitelerinde bulunmasını istediği logo ve amblemlerin yer aldığı modüldür. Logo modülü okul web sitesinde standart olarak gelmektedir.

Müdürümüz Modülü
Müdürümüz Modülü sayesinde okul müdürünün Fotoğrafları,Özgeçmişi,Videoları ve makalelerine yer verebilirsiniz. Müdürümüz modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Video Modülü
Video Modülü sayesinde ziyaretçilerinizin izlemesini istediğiniz tüm videoları sayfanızdan kategorilere ayrılmış olarak izletebilirsiniz. Video modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Yazarlar Modülü
Yazar ve makale modülü sayesinde sitenizde makalelerini yayınlamasını istediğiniz tüm kişilerin yazılarını yayınlayabilir. Bu sayede ziyaretçilerinizin makaleleri okumasını sağlayabilirsiniz. Yazarlar modülü okul web sitesi ile standart olarak gelmektedir.

Ziyaretçi Defteri Modülü
Ziyaretçi Modülü sayesinde sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinize sayfanızda yorum yapmalarını sağlayan modüldür. Ziyaretçi modülü okul sitesi ile standart olarak gelmektedir.


Ve diğer birçok özellik ile site tamamen kontrolünüz altındadır.


© 2002 - 2018 | Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri | Her Hakkı Saklıdır.
| Ana Sayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | Paket Yazılımlar | Referanslarımız | Domain Sorgulama | Yardım | İletişim | English
Dinamik Proje Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri