English
   Paket Yazılımlar
Okul Paketi
E-Ticaret Paketleri
Rentacar Paketi
Emlak Paketi
Hizmet Paketi
Haber Paketi
   Rentacar Paketi
Oto kiralama şirketleri için Full+Full Dinamik web yazılımı olarak hazırlamış olduğumuz RENT A CAR PAKETİMİZ hizmetinize sunulmuştur.

Site Adresi :rentacar.webtasarimpaketleri.net

Yönetim panelini incemek isterseniz, yönetim paneli giriş bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

RENTACAR Paketimizi İncelemek İçin Tıklayınız.

RENTACAR referanslarımız için bizimle iletişime geçiniz...


BAZI ÖZELLİKLER :

KURUMSAL
Bu menü çubuğuna; hakkımızda, vizyon, misyon, değerlerimiz, politikamız, belgelerimiz … gibi
istenildiği kadar  kategori eklenebilmekte ve içeriğine istenildiği gibi yazı-resim eklenebilmektedir.

HİZMETLERİMİZ
Firmanızın sunmuş olduğu hizmetlere ait bilgileri yönetim paneli aracılığı ile ekleyebilirsiniz. (Araç Bebek Koltuğu, Navigasyon Desteği, Havalimanı Teslim, VIP Transfer, Limuzin Servis, Düğün Aracı, Business Servis, Klasik Araç  . . . gibi bu kategorileri istediğiniz kadar çoğaltabilir, ekleme çıkartma yapabilir ve içeriğine istediğiniz metni ve resmi ekleyebilirsiniz.)

ARAÇLARIMIZ
Bu ikona istenildiği kadar kategori eklenebilmektedir. (Ekonomik Sınıf, Orta Sınıf, Lüks Sınıf, Üst Sınıf, Spor Araçlar, Minibüsler, Klasik Araç . . . gibi )
Araç eklemesi yapılırken araca ait tüm özellikler, açıklama, fiyat ve istenildiği kadar araca ait fotoğraf eklenebilmektedir.

REZERVASYON
Rezervasyon yapacak kişi iletişim bilgilerini, kiralamak istediği aracın bilgilerini ve diğer eklemek istediği bilgileri doldurarak sizinle iletişim kurabilmektedir. Bu bilgiler yönetim panelinde belirtmiş olduğunuz mail adresine e-posta olarak gelecektir.

KİRALAMA KOŞULLARI
Bu alana yasal prosedürü yada şirket politikanızda belirlemiş olduğunuz bilgileri dilediğiniz gibi yazabilir ve düzenleyebilirsiniz.

FİYAT LİSTESİ
Araçları eklerken 1-3 Gün , 4-7 Gün, 8-14 Gün, 15-30 Gün olarak belirlemiş olduğunuz fiyatlar liste halinde bu menü altında sunulmaktadır. Listedeki ilgili araca tıklandığında aracın tüm özellikleri ve fotoğrafları ekrana gelmektedir.

İLETİŞİM
Telefon, adres, mail adresinizi yönetim panelinden istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
İletişim formundan doldurularak tarafınıza gönderilecek yazılar, yönetim panelinde belirtmiş olduğunuz mail adresinize e-posta olarak gelecektir.
Kroki ile şirketinizin nerede bulunduğu google earth aracılığı ile gösterilmektedir.

BİZDEN HABERLER
Bu alana şirketiniz ile alakalı duyurmak istediğiniz haber veya duyuruları dilediğiniz gibi yazıp ekleyebilirsiniz.

FLASH ALAN
Orta kısımda bulunan flaş alanı, belirleyeceğiniz saniye aralıkları ile değişen resim ve menü adlarını yönetim panelinden düzenleyerek ekleme çıkartma işlemi yapabilirsiniz.

ANA SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN ARAÇ FOTOĞRAFLARI
Bu alanda yer alan fotoğraflar araçları eklerken kullanılan fotoğraflar arasından karışık olarak belli zaman aralığı ile değişmektedir.

SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİ İLE ETKİLEŞİM
Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesabınızın linkini yönetim panelinde bulunan ilgili alana yazarak sitenizin sosyal ağlar ile etkileşimini sağlayabilirsiniz. (sitede sol alt köşede bulunmaktadır)

İSTATİKSEL BİLGİLER
Yönetim panelinde bulunan istatiksel bilgiler alanından aktif ziyaretçi, bugün gelen, dün gelen ve toplam ziyaretçi sayıları ile sitenizin ziyaretçi istatistiğini takip edebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER
Site yazılımında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kullanılmaktadır. SEO her sayfa için bağımsız anahtar kelime, açıklama, sayfa başlığı, link adı . . . gibi hepsinin birleşimi anlamına gelmektedir. Bu özellik ilgili internet sitesine giriş çıkışı ile orantılı olarak üzere google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Rentacar paketimiz full dinamik olup, daha birçok özelliği ile yönetim paneli aracılığı ile sizin tarafınızdan her türlü ekleme, çıkartma, değiştirme ile kontrolünüz altındadır.


Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz…

© 2002 - 2018 | Proje Dinamik Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri | Her Hakkı Saklıdır.
| Ana Sayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | Paket Yazılımlar | Referanslarımız | Domain Sorgulama | Yardım | İletişim | English
Dinamik Proje Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri